logo    Antikvariát Knižní bar     

KONTAKTY

Antikvariát Knižní bar
Havlíčkovo náměstí 163
580 01 Havlíčkův Brod
tel: 734 725 314
kniznibar@seznam.cz
Číslo bankovního účtu: 2500135509 / 2010

Další knihy najdete zde:

Antikvariát Štáflova chalupa

Antikvariát Jirásek a spol.

 

TOPlist

 

Všechny knihy v e-shopu Knižní bar jsou skladem a nejsou v nabídce našeho kamenného obchodu ani jiných prodejců.


Ukázka z naší nabídky:
Problémy psychického vývoje
1966, 404 stran, pevná vazba, přebal na okrajích trochu potrnahý, jinak dobrý stav, A4
Cena 49 Kč

img21 img

Rostlinopis svazek V. Nauka o dědičnosti, Experimentální morfologie
1930, 332 stran, pevná vazba A4, velmi dobrý stav, vyřazeno z knihovny
Cena 99 Kč

img21 img

Ontogeneze lidské psychiky III
1970, 307 stran, pevná vazba, dobrý stav, přebal jen na okrajích lehce roztřepený, A4, vyřazená z knihovny
Cena 69 Kč

img21 img

Ontogeneze lidské psychiky I
1967, 461 stran, A4, pevná vazba, obal na okrajích mírně potrhaný, jinak dobrý stav, vyřazeno z knihovny.
Cena 33 Kč

img21 img

Hry a cviky obratnosti ve vodě
1959, 105 stran, A5, brožovaná, velmi dobrý stav. Metodická příručka.
Cena 29 Kč

img21 img

Jirásek a Náchodsko
Jirásek a Náchodsko
Zdeněk Nejedlý
1952, 98 stran, A5, brožovaná s přebalem, velmi dobrý stav, pouze přebal na okrajích mírně roztřepený, razítko organizace.
Cena 35 Kč

img21 img

Rok 2000 konec věku plýtvání
Rok 2000 konec věku plýtvání
Bedřich Moldan, Tomáš Pačes
252 stran, 1984, A5, pevná vazba s přebalem, velmi dobrý stav.
Cena 39 Kč

img21 img

Slabikář kinoamatéra
Slabikář kinoamatéra
Oldřich Mirad
1962, 158 stran, A5, pevná vazba s přebalem, velmi dobrý stav, razítko organizace.
Cena 29 Kč

img21 img

Hovory o hudbě
Hovory o hudbě
Miroslav Barvík
1961, 105 stran, A5, brožovaná, velmi dobrý stav, razítko organizace.
Cena 22 Kč

img21 img

Jak dělat létající modely z papíru
1957, 113 stran, A5, brožovaná, dobrý stav. Razítko organizace.
Cena 47 Kč

img21 img

 
Markýz z Jílového a na Jílovišti
1969 183 str. a5 vazba pevná s přebalem stav dobrý
Cena 33 Kč

img21 img


Vražda velkého vůdce
Vražda velkého vůdce
Igor Vasiljevič Saveljev a kol.
historická detektivka 2010 311 str. A5 vazba pevná stav jako nová
Cena 55 Kč

img21 img


Elizabeth radí jak zhubnout být hezká a šťastná
1991 215 str. A5 vazba pevná s přebalem stav dobrý
Cena 47 Kč

img21 img


Žil jsem operou Národního Divadla
Žil jsem operou Národního Divadla
Hanuš Thein foto. Jaromír Svoboda
1975 156 str. a5 vazba pevná s přebalem stavpřebal mírně potrhán
Cena 33 Kč

img21 img


Krajiny Františka Kavána
1954 41 str. A5 vazba pevná s přebalem stax horší přebal razítko organizace
Cena 42 Kč

img21 img


Na hrátkách
Na hrátkách
Josef Hais Týnecký ilustrace Jaroslav Míšek
1947 203 str. A5 vazba pevná s přebalem stav přebal trochu ušpiněn a kousek ho chybí viz foto
Cena 55 Kč

img21 img


Vaříme zdravě a chutně pro fenylketonuriky II
Vaříme zdravě a chutně pro fenylketonuriky II
Jana Komárková a Ludmila Hejcmanová
2004 271 str. A5 pevná vazba stav jako nová
Cena 100 Kč

img21 img


Koktejly
Koktejly
W.R.Hoffmann, W.Hubert a U.Lottringová
1992 159 str. A4 pevná vazba stav jako nová
Cena 33 Kč

img21 img


Peerke strašpytel
Peerke strašpytel
Antoon Coolen
1948 160 str. A5 vazbu vázal L. Smutný Havl. Brod stav dobrý
Cena 100 Kč

img21 img


Žáby v mlíku ( Vojensko-historická mystifikace na téma Mnichov 1938
2011 641 str. A5 pevná vazba stav jako nová
Cena 200 Kč

img21 img


Žába a Škorpion ( fantazie o jiné světové válce
2010 548 str. A5 pevná vazba stav jako nová
Cena 200 Kč

img21 img


Psychická a Fyzická Odolnost příručka speciálních jednotek
2007 192 str. A4 pevná vazba stav jako nová mnoho obrázků
Cena 300 Kč

img21 img


Kalendář ČS. Legionáře 1924
1924 128 str. + dobová reklama A5 vazba brožovaná LUXUSNI stav
Cena 250 Kč

img21 img


Památník 25leté prácejednoty zaměstnanců Českoslov. Drah v Praze 1898 - 1923
1923 114 str. A5 brožovaná vazba stav dobrý
Cena 300 Kč

img21 img


Moderní nákup
Moderní nákup
Zásilkový prodej Vlněna
1972 31 str A4 Zásilkový katalog super stav
Cena 100 Kč

img21 img


Já Příběhy mého života
Já Příběhy mého života
Katharine Hepburnová
1993 350 str. A5 vazba pevná s přebalem stav dobrý
Cena 45 Kč

img21 img


My od divadla životy herců
1983 339 str. A5 vazba pevná s přebalem stav dobrý
Cena 33 Kč

img21 img


Tajemství odhaleno Sedm pečetí rozlomeno
Tajemství odhaleno Sedm pečetí rozlomeno
misijní ředitel L. R. Conrádi
1913 251 str. A5 vazba pevná stav prasklá vazba očtená jinak OK.
Cena 100 Kč

img21 img


Advent
Advent
Jarmila Glazarová ilustrace Jiří Trnka
1972 216 str A5 vazba pevná s přebalem stav dobrý
Cena 29 Kč

img21 img


Farao
Farao
Boleslaw Prus
1957 603 str. A5 vazba pevná s přebalem stav potrhaný přebal jinak OK.
Cena 27 Kč

img21 img


Rozhovory s Američany
1971 205 str. A5 vazba pevná s přebalem stav dobrý
Cena 25 Kč

img21 img


Z kraje Šimona Kouzelníka báje a pověsti
1958 129 str. A5 vazba pevná s přebalem stav dobrý
Cena 28 Kč

img21 img


Povídky z dálek, moří a cest
1983 352 str. + 23 ilustrací od Oldřicha Kulhánka A5 vazba pevná s přebalem stav dobrý
Cena 45 Kč

img21 img


Pathologie a Therapie nemocí vnitřních
1909 1028 str. A5 vazba pevná stav dobrý v knize podtrhané řádky
Cena 100 Kč

img21 img


Vítězové bez vavřínů
1975 158 str. A5 vazba pevná s přebale stav dobrý
Cena 33 Kč

img21 img


Pěstování jabloní
Pěstování jabloní
Antonín Dvořák
1980 253 str. A5 vazba brožovaná stav dobrý
Cena 28 Kč

img21 img


Dejiny Krompách
Dejiny Krompách
kolektiv autorů
1981 340 str. + 48 str. obrazové přílohy A5 vazba pevná s přebalem stav dobrý kniha ve Slovenčtině
Cena 67 Kč

img21 img


PRAHA - to jméno samo zpěv
1980 80 str. A5 vazba pevná s přebalem stav dobrý Vydáno při příležitosti 1100. výročí založeni Prahy
Cena 55 Kč

img21 img


Panorama populární hudby 1918 - 1978
1981 288 str. A5 vazba pevná s přebalem stav dobrý
Cena 35 Kč

img21 img


Image muže poradce úspěšného muže
1994 168 str. A4 vazba pevná stav dobrý
Cena 30 Kč

img21 img


Imidž ženy poradca úspešnej ženy
1995 160 str. A4 vazba pevná stav  dobrý kniha ve Slovenčtině
Cena 25 Kč

img21 img


Střední Průmyslová Škola v  Jihlavě 1945 - 1970
1970 54 str. A5 sešitová vazba stav výborný
Cena 45 Kč

img21 img


Hrajeme na mandolínu
Hrajeme na mandolínu
Josef Kotík
1979 88 str. brožovaná vazba stav dobrý
Cena 45 Kč

img21 img


Příjem stareofonního rozhlasu
Příjem stareofonního rozhlasu
Z. Mack a L. Kryška
1978 292 str. A5 vazba pevná s přebalem stav mírně rostřepené okraje přebalu jinak OK.
Cena 33 Kč

img21 img


Pneumothorax Curativus
Pneumothorax Curativus
MUDr. Jaroslav Jedlička
1927 502 str. + obrazova příloha A5 pevná vazba stav zadní desky a asi 10 stránek fleky od vody
Cena 45 Kč

img21 img


Pozemní stavitelství  III.
Pozemní stavitelství III.
V. Hájek a kol.
1987 229 str. A5 pevná vazba stav dobrý razítka organizace
Cena 33 Kč

img21 img


Automobil a motocikl v obrazech
1957 188 str. + obrazové přílohy A5 pevná vazba stav ošoupané desky jinak OK.
Cena 30 Kč

img21 img


Český rok vpohádkách, písních hrách a tancích, říkadlech a hádankách  ZIMA
1960 429 str. A5 vazba pevná s přebalem stav přebal na okrajích lehce potrhán jinak OK. razítko organizace
Cena 47 Kč

img21 img


Vesnický lékař
Vesnický lékař
Antoon Coolen
1944 352 str. A5 vazba brožovaná stav volné stránky jinak OK.
Cena 28 Kč

img21 img


Vojenské rakety
Vojenské rakety
Jiří Kroulík a Bedřich Růžička
1985 592 str. A5 vazba pevná s přebalem stav dobrý rezítka organizace
Cena 33 Kč

img21 img


Fyzika příručka pro fakulty strojního inženýrství
1966 904 str. 782 obr. 68 tabulek A4 vazba pevná stav dobrý
Cena 55 Kč

img21 img


Vinné sklepy
Vinné sklepy
Vicente Blasco Ibáňez
1956 301 str. A4 vazba pevná s přebalem stav dobrý
Cena 33 Kč

img21 img


Kalendář aneb kniha o věčnosti času
1978 192 str. A4 vazba pevná s přebalem stav dobrý
Cena 30 Kč

img21 img


Legenda Aurea
Legenda Aurea
Jakub de Voregine
1984 317 str. A4 pevná vazba s přebalem stav nepoškozená
Cena 80 Kč

img21 img


Říkadla, škádlivky, lidové hry a písně
1952 324 str. A5 pevná vazba stav viz. foto
Cena 33 Kč

img21 img


Paměť národů
Paměť národů
Werner Ekschmitt
1974 256 str. + 40 str. černobílé přílohy A5 vazba pevná s přebalem stav dobrý
Cena 33 Kč

img21 img


Velká Fermatova věta
2002 196 str. A5 vazba brožovaná stav dobrý
Cena 42 Kč

img21 img


Do nitra země
Do nitra země
Vadim Ochotnikov
1952 159 str. A5 vazba brožovaná dobrý stav
Cena 33 Kč

img21 img

Další knihy naleznete v jednotlivých kategoriích nebo pomocí vyhledávání.

 

ZDMzMj